Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

logomdp1122

logomdp1122

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek dnia 21 listopada przedszkolaki wzięły udział w bajkowym spotkaniu, które przygotowały Filia Biblioteki Publicznej w Kurzelowie oraz Przedszkole Samorządowe grupa „Biedroneczki”.

Przedszkolaków przywitała Ciotka Klotka, Dobra Wróżka oraz Baba Jaga, którą dzieci zapraszały do wspólnej zabawy.

Ciotka Klotka przyjechała aby przekazać dzieciom wiadomość, że zła Czarownica poprzekładała strony w książkach i wszystkie postacie z bajek są zagubione. Przedszkolaki miały do wykonania wiele zadań aby pomóc postaciom wrócić na właściwe miejsca. Dobre Wróżki oraz Ciotka Klotka przeprowadziły z dziećmi wiele zabaw i konkursów. Było m.in. odgadywanie tytułów bajek, zabawa w skojarzenia, zabawa „Rycerz i Królewna”, „Pomagamy Kopciuszkowi”, układanie ilustracji bajkowych z rozsypanek puzzli, a na koniec odbył się bal postaci z bajek. Podczas spotkania dzieci również obejrzały filmowe przygody Kota w butach oraz Roszpunkę.

Spotkanie z bajkowymi postaciami odbyło się w radosnej, pełnej uśmiechów atmosferze i na pewno sprawiło przedszkolakom dużo radości.

 

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk