logodpm1125

25 listopada swoje święto obchodzi najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! Do wspólnej zabawy z misiami Biblioteka Publiczna w Koniecznie, zaprosiła przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego.

Tego dnia przedszkolaki przyniosły ze sobą swoje pluszowe przytulanki, o których pięknie opowiadały. Dzieci dowiedziały się kilka ciekawostek na temat misiów, które występują na świecie oraz bezbłędnie rozpoznawały ,,bajkowe” misie: Misia Uszatka, Kubusia Puchatka ,Yogiego czy Paddingtona. W czasie spotkania nie zabrakło głośnego czytania opowiadania pt. : „Gdzie jest mój miś?”, którego bohaterem jest sympatyczny miś Antoś. Przy dźwiękach piosenki odbyły się wspólne tańce dzieci z misiami oraz zabawa "Stary niedźwiedź mocno śpi". Na zakończenie wszyscy otrzymali portret misia do pokolorowania.