Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

laptop 819285 1920

23 kwietnia 2020 roku obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Bardziej niż kiedykolwiek, w czasach, gdy większość szkół na całym świecie jest zamknięta, a ludzie pozostają zamknięci w domach, moc książek powinna być wykorzystywana do walki z izolacją, wzmacniania więzi między ludźmi, poszerzania horyzontów, stymulowania naszych umysłów i kreatywności. Czytając i obchodząc Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich 2020, możemy otworzyć się na innych, pomimo dystansu i podróżować dzięki wyobraźni. W związku z zamknięciem bibliotek zachęcamy do skorzystania z dostępnych stron online. Dzięki naszej bibliotece można uzyskać dostęp online do wybranych publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych, beletrystycznych w języku polskim, które znajdują się na platformie IBUK Libra (ŚWIĘTOKRZYSKA E - CZYTELNIA). Jeśli chcesz otrzymać kod dostępu, napisz do nas maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po otrzymaniu kodu wejdź na: www.libra.ibuk.pl i czytaj całą dobę z każdego miejsca i urządzenia.