Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Mała Książka- Wielki Człowiek”

malak

malak

Brawo dla Jakubka!!!. W Filii Biblioteki Publicznej w Kurzelowie kolejny mały czytelnik odebrał dyplom w akcji „Mała Książka –Wielki Człowiek”. Jakub Michałek wytrwale zbierał naklejki na karcie małego czytelnika i w nagrodę został uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Gratulujemy i zapraszamy dzieci do odwiedzenia biblioteki z rodzicami po odbiór wyprawek.

Kampania społeczna Mała Książka – Wielki Człowiek to projekt dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Akcja ma na celu promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych oraz zachęcenie rodziców do odwiedzania biblioteki i codziennego czytania z dzieckiem. Skierowana jest do dzieci urodzonych w latach 2015-2018.

Dlaczego warto?

Dziecko pozna ciekawe miejsce, jakim jest Biblioteka. Uczy go samodzielności, pozwala podejmować pierwsze własne wybory, rozwija myślenie oraz kształtuje nawyk czytania i pogłębiania wiedzy.

W wyprawce dzieci znajdą książkę „Pierwsze czytanki dla….” dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb dziecka, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczeniem książek czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu wszystkich zostanie wręczona nagroda.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie

1

1
2
2

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk