Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mała Książka – Wielki Człowiek

IMG 2343

IMG 2343

W Filii Biblioteki Publicznej w Czarncy kolejny MAŁY CZYTELNIK – Gabriel Rutkowski odebrał dyplom w akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Gabriel systematycznie odwiedzał bibliotekę i zbierał naklejki na Karcie Małego Czytelnika, za co został nagrodzony imiennym dyplomem. Gabryś z pasją wypożyczał książki, najczęściej o dinozaurach, gdyż tajemnice tych prehistorycznych stworzeń bardzo go interesują. W bibliotece zawsze towarzyszyła mu młodsza siostrzyczka, która również aktywnie wypożycza książeczki.

Gratulujemy Gabrielowi i zapraszamy najmłodsze dzieci z rodzicami do odwiedzenia biblioteki i udziału w kampanii społecznej „ Mała Książka – Wielki Człowiek”. Projekt ten przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3- 6 lat. Wystarczy tylko zapisać dziecko do biblioteki i systematycznie wypożyczać książeczki. Mały czytelnik otrzymuje w prezencie książkę „ Pierwsze czytanki dla… „ oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie książki czytelnik dostaje naklejkę, a po zebraniu 10 naklejek zostaje wręczona nagroda.

Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza MAŁYCH CZYTELNIKÓW i ich rodziców do udziału w akcji, bo właśnie dzieciństwo to najlepszy początek niekończącej się przygody z czytaniem.

IMG 2342

IMG 2342

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk