Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Witamy nowych czytelników!

Dnia 10 maja 2013 roku Biblioteka Publiczna w Koniecznie przyjęła do braci czytelniczej uczniów klasy pierwszej SP w Koniecznie.

 

 

 

Dzieci z entuzjazmem odpowiadały na pytania bibliotekarki. Zostały zapoznane z funkcjonowaniem biblioteki oraz z jej księgozbiorem. Bibliotekarka opowiedziała o tym, jakie etapy musi przejść książka, zanim trafi na biblioteczną półkę i co trzeba zrobić, aby zostać czytelnikiem biblioteki. Dzieci z uwagą wysłuchały regulaminu oraz wierszyka na temat zasad postępowania z książką. Zanim nastąpił uroczysty akt pasowania
na czytelnika, pierwszoklasiści bez trudu poradzili sobie z podchwytliwymi zagadkami związanymi z tytułami znanych bajek. Uczniowie złożyli uroczystą przysięgę, a bibliotekarka dokonała pasowania na czytelnika. Każde dziecko otrzymało dyplom i słodki upominek. Na zakończenie pierwszoklasiści wpisali się do pamiątkowej kroniki.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk