Spotkanie z Michałem Zawadką

logomot0913

11 września w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie odbyły się warsztaty motywacyjne z Michałem Zawadką – pisarzem, trenerem personalnym i mówcą motywacyjnym, autorem poradników dla dzieci i młodzieży z serii „Chcę być kimś”.

Autor przekonywał młodzież, że warto pracować nad rozwojem osobistym i kierować się właściwymi wartościami. Mówił o komunikacji oraz roli jaką odgrywa w relacjach międzyludzkich. Warsztaty miały uświadomić uczestnikom wiele ważnych aspektów kształtujących życie: przekonanie o możliwości osiągania celów, wiarę w siebie i dobre nastawienie. Wrażenie, jakie wywarł na uczestnikach spotkania zapewne pozostanie w nich na długo, a niektórych skłoni do wprowadzenia w swym życiu pozytywnych zmian.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Fundację Centrum Edukacji dla Rozwoju we współpracy z Biblioteką Publiczną we Włoszczowie w ramach zadania publicznego "A my czytamy", współfinansowanego ze środków Gminy Włoszczowa.