Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Postaci z Bajek

logobajki1106

logobajki1106

We wtorek 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci. Bajki towarzyszą nam o najmłodszych lat, rozweselają, bawią i przekazują życiowe prawdy.

W Bibliotece Publicznej we Włoszczowie odbył się wielki bal, w którym uczestniczyły starszaki z Przedszkola Samorządowego nr 3 przy ulicy 1 Maja. Przedszkolaków przywitała Królewna Śnieżka, Smerfetka, Syrenka Arielka oraz Kopciuszek. Dzieci także były przebrane za swoje ulubione postacie z bajek: Czerwonego Kapturka, księżniczki, Zorro, Ninja i superbohaterowie. Aby Kopciuszek mógł uczestniczyć w balu, dzieci pomagały jej w oddzieleniu grochu od fasoli i szukały zagubionego pantofelka. Wtedy Kopciuszek zamienił się w piękną księżniczkę i z wdzięczności przeczytał dzieciom bajkę. Następnie uczestnicy balu rozwiązywali obrazkowe zagadki i układali puzzle. Imprezę zakończyły wspólne pląsy.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk