Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

IMG 0002

IMG 0002

Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest co roku 5 listopada . Jest to dobra okazja , aby przypomnieć sobie nasze ulubione bajki , które są nieodzownym elementem każdego dzieciństwa. Jest to również wspaniała okazja do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Biblioteka Publiczna w Koniecznie oraz Przedszkole Samorządowe w tym roku również przyłączyły się do obchodów tego wesołego święta i zorganizowały imprezę dla dzieci.

Bibliotekarka w przebraniu Czerwonego Kapturka przygotowała dla przedszkolaków wiele atrakcyjnych zabaw . Na początek spotkania odbyła się prezentacja dziecięcych bajkowych przebrań. Następnie przedszkolaki rozwiązywały zagadki i dopasowywały rekwizyty do odpowiedniej bajki . Tańczyły w parach z balonikami oraz bawiły się w znaną zabawę ,,Mam chusteczkę haftowaną”. Dzieci wysłuchały również z zainteresowaniem bajki ,,Książę Żaba”, a na zakończenie balu otrzymały słodki upominek z koszyczka Czerwonego Kapturka.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk