,,W wakacje się nie nudzimy i do biblioteki przychodzimy!” - zajęcia wakacyjne.

Biblioteka Publiczna w Koniecznie serdecznie zaprasza dzieci do udziału w wakacyjnych spotkaniach pod hasłem „W wakacje się nie nudzimy i do biblioteki przychodzimy!”.  Zajęcia odbędą się 16, 30 lipca oraz  6, 27 sierpnia o godz. 14:00.

2 lipca odbyło się pierwsze  spotkanie  pt. ,,Mój pupil”, poświęcone zwierzętom domowym, podczas którego uczestnicy rozwiązywali krzyżówkę tematyczną. Hasło  krzyżówki stanowiło jednocześnie temat zajęć. Bibliotekarka rozmawiała z dziećmi o zwierzętach domowych i hodowlanych. Pytała m. in. jakie zwierzęta mają w domu  oraz jak należy o nie dbać. Dzieci oglądały i głośno czytały książki związane z tematem zajęć. Ponadto bawiły się w popularną zabawę kalambury, polegającą na  naśladowaniu zwierząt oraz zabawę z kłębkiem wełny pt. ,,Sieć przyjaźni”. Nie zabrakło również atrakcji na świeżym powietrzu. Podczas spotkania było bardzo sympatycznie i wesoło o czym świadczą zdjęcia...