Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Dzień Książki dla Dzieci”

Z okazji Dnia Książki dla Dzieci wypadającego w dniu 02.04.2016r bibliotekarki z Biblioteki Publicznej we Włoszczowie odwiedziły w dniach 1-4.04.2016r. dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 przy ul. 1-go Maja, a także z Przedszkola Samorządowego nr 2 na osiedlu Brożka.

     Celem spotkania było przybliżenie przedszkolakom czym jest książka i jak wiele radości sprawia jej czytanie. Następnie odbyło się głośne czytanie bajek, opowiadań, a także konkurs zagadek związanych z postaciami z bajek. Dzieci z każdym zadaniem poradziły sobie bardzo dobrze.
    Największym zainteresowaniem najmłodszych czytelników cieszyły się książeczki o księżniczkach, rycerzach oraz samochodach. Dzieci również z chęcią słuchały baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Brzydkie kaczątko”. We wszystkich spotkaniach uczestniczyło około 80 przedszkolaków.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk