Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Urodziny Kubusia Puchatka

Z okazji urodzin Kubusia Puchatka w dniu 11 października w Filii dla Dzieci odbyło się przyjęcie urodzinowe. W rolę Kubusia wcieliła się bibliotekarka, a gośćmi była grupa Słoneczek z PS nr 3 przy ul. 1-go Maja, która serdecznie przywitała bohatera przyjęcia.

Kubuś Puchatek zaśpiewał piosenkę, a następnie opowiedział o sobie, kiedy powstały książeczki z nim w roli głównej. Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłychały frag. książki A.A. Milne „Kubuś Puchatek”. Następnie szukały drogi do stumilowego lasu. Wskazówek udzialał im Kubuś, który zachęcał do różnych zabaw: Spacer przez las stumilowy, Kubuś idzie po miód na drzewo -z hustą animacyjną, Ćwiczę góra dół ,Głowa ramiona, Jadą jadą misie. Wreszcie Słoneczka dotarły do stumilowego lasu. Ku zdziwieniu wszystkich, a najbardziej wielbiciela małego co nieco, w sercu stumilowego lasu znajdował się tort i prezenty. Dzieci pomogły Puchatkowi zdmuchnąć świeczki, odśpiewały Sto lat i wręczyły własnoręcznie wykonaną laurkę z życzeniami. Po słodkim poczęstunku odbył się bal z Kubusiem Puchatkiem. Każdy chciał zatańczyć z sympatycznym misiem. Było wesoło i rodzinnie, aż żal było wracać. Dzieci obiecały Kubusiowi, że za rok znów przyjdą na jego urodziny.
Biblioteka Publiczna dziękuje Cukierni Tortella państwa Musiałów za upieczenie wspaniałego tortu na urodziny Kubusia.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk