Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sobotnia Bajkolandia – Dzień Kota

logo koti

logo koti

  W dniu 18 lutego podczas Sobotniej Bajkolandii dzieci poznały świat kotów z okazji przypadającego dzień wcześniej Dnia Kota. Podczas spotkania dzieci poznały różne rasy kotów i ich odmiany za pomocą książek Harald Theilig Koty jak i Brigitte Eilert-Overbeck Kocięta. Zadawały również ciekawe pytania, na które odpowiedź znalazły u bibliotekarki jak i w książce Paul Heiney Czy Koty mają pępki?

 Różnorodność pytań sprawiła, że dzieci od rozmowy o mruczeniu, kocich wąsach, długim ogonie, siwiejącej sierści kotów na starość , stworzyły z pasiastych pasków z bloku i okrągłych kółeczek kotki radosne i różnobarwne.

 Następnie dzieci wspólnie bawiły się w grupowe gry : Kółko i Krzyżyk, Pantofelek, Lampa- Nos i gimnastyczne zawody. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości a kocie mruczanki było słychać w całej bibliotece.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk