Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Piękny Drań” na spotkaniu DKK w Kurzelowie

 
DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI
DZIAŁA POD PATRONATEM INSTYTUTU KSIĄŻKI

27 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki na które przybyło 6 pań. „Piękny Drań” duetu Christiny i Lauren to opowieść na pograniczu lekkiego chick-litu, romansu i ostrej erotyki. 

       Jest to książka, którą od pierwszych stron można pokochać lub wręcz znienawidzić. Znaleźć w niej można zdrową porcję seksu, humoru, uczucia i fascynacji. Sam tytuł brzmi intrygująco ale z fabułą jest przeciętnie, gdyby nie parę zdań, na temat tego kim są bohaterowie i czym się zajmują, to można powiedzieć, że cała fabuła to seks. Oczywiście fabuła jakaś jest, ale jak dla klubowiczek mało zaskakująca i inspirująca.
Akcja przedstawiona w książce toczy się w rodzinnej firmie, do której po kilku latach powraca syn właścicieli Ryan Benett. To właśnie on ma objąć kierownicze stanowisko nad jednym z działów oraz wspierać rozwój swojej nowej asystentki Chloe Mills, która właśnie kończy studia. Bennett to wyjątkowo przystojny, inteligentny szef, a Chloe to atrakcyjna, zdolna, zadziorna asystentka. Pasują oni do siebie pod wieloma względami, choć jedno na drugie reaguje skrajnymi uczuciami – od jego pożądania, po jej nienawiść. Jest między nimi szalona, spontaniczna namiętność i emocje, komplikacje, które od samego początku aż do końca, grają pierwsze skrzypce.
    „Piękny drań” to nieskomplikowana historia zabarwiona ostrą erotyką, bez głębi i jakiejkolwiek  psychologicznej konstrukcji głównych bohaterów. Czyta się ją szybko ale i szybko zapomina. Główna bohaterka mimo, że powoli zakochuje się w swym znienawidzonym szefie, cały czas trzyma głowę wysoko i wie czego chce. Pomiędzy wyskokami bohaterów nie ma rozbudowanego tła, ciekawych postaci o fascynujących osobowościach, porywających dialogów, ani głębszej analizy zachowań. Wadą jest też dosadny język powieści, nie ma w niej łagodnych synonimów natomiast jest za dużo wulgaryzmów.
    Zdecydowanie polecamy „Pięknego drania” kobietom, które lubią pikantne i niebanalne książki oraz lubią romans biurowy pełen żartów.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk