Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakup nowości wydawniczych

"Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”


W ramach Programu Wieloletniego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych Biblioteka Publiczna we Włoszczowie otrzymała w 2016 roku dofinansowanie na zakup nowościw kwocie 11 310,00 zł.

Z otrzymanych środków zakupiono ogółem 517 książek. Jest to literatura piękna dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz literatura popularnonaukowa. Zakupione książki wzbogaciły księgozbiór Wypożyczalni dla Dorosłych, Filii dla Dzieci, Czytelni oraz filii w Bebelnie, Czarncy, Koniecznie i Kurzelowie.

 

 

Zakup nowości wydawniczych

"Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”

 

W ramach programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” Biblioteka Publiczna we Włoszczowie otrzymała w roku 2014 dofinansowanie na zakup nowości w kwocie 14 500,00 zł.

Z otrzymanych środków zakupiono ogółem 812 książek. Są to książki popularnych autorów polskich i światowych oraz wydawnictwa popularnonaukowe z różnych dziedzin, m.in.: psychologii, finansów, ekonomii, medycyny, pedagogiki, zdrowia i inne.

Wśród zakupionych książek nie brak również publikacji dla najmłodszych czytelników, którzy chętnie sięgają po nowe przygody swoich ulubionych bohaterów. W roku 2014 zakupiono 425 książek dla dzieci i młodzieży na kwotę 4833,00 zł. oraz 387 książek na kwotę 9667,00 zł, które wzbogacą ksiegozbiór Wypożyczlani dla Dorosłych oraz Czytelni.

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej.

Zakup nowości wydawniczych

"Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”


W ramach programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” Biblioteka Publiczna we Włoszczowie otrzymała w roku 2015 dofinansowanie na zakup nowości w kwocie 15 500,00 zł.

Z otrzymanych środków zakupiono ogółem 762 książki. Są to wydawnictwa popularnonaukowe z różnych dziedzin oraz literatura piękna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zakupione książki wzbogacą księgozbiór Wypożyczalni dla Dorosłych, Filii dla Dzieci oraz Czytelni.


    Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej.

 

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek

„Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”  

 

    W ramach programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” Biblioteka Publiczna we Włoszczowie otrzymała w roku 2013 dofinansowanie na zakup nowości w kwocie 14.000 złotych.
    Z otrzymanych środków zakupiono ogółem 705 książek. Są to wydawnictwa popularnonaukowe z różnych dziedzin, m.in.: psychologii, finansów, ekonomii, historii, pedagogiki i inne. Literatura piękna to obok lektur szkolnych także książki popularnych autorów polskich i światowych.
    Wśród zakupionych książek nie brak również publikacji dla najmłodszych czytelników, którzy chętnie sięgają po nowe przygody swoich ulubionych bohaterów. W roku 2013 zakupiono 406 książek dla dzieci i młodzieży na kwotę 4667 złotych.
    Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej.

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek

W ramach programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”  Biblioteka   Publiczna   we   Włoszczowie  otrzymała w  roku  2012 dofinansowanie  na  zakup  nowości  w  kwocie  14000 złotych.

Z otrzymanych środków zakupiono ogółem 634 książki. Są to wydawnictwa popularnonaukowe  z  różnych  dziedzin, m.in.: psychologii,  pedagogiki,  finansów, marketingu, ekonomii, historii. Literatura piękna to obok potrzebnych lektur szkolnych także książki  popularnych autorów polskich i światowych.
Wśród zakupionych książek nie brak również publikacji dla najmłodszych czytelników, którzy chętnie sięgają po nowe przygody swoich ulubionych bohaterów. W roku 2012 na zakupiono 328 książek dla dzieci i młodzieży na kwotę 4766,54 złotych.

Zakup nowości zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej.

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk