Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie autorskie z Panią Elżbietą Bednarczyk

logospotkanie0515

logospotkanie0515

Dnia 10 maja 2019 roku w Bibliotece Publicznej w Koniecznie, odbyło się spotkanie z autorką książeczek dla dzieci, podróżniczką i tancerką – Panią Elżbietą Bednarczyk, która od wielu lat mieszka w Australii. Jej najbardziej znane utwory dla dzieci to: „Kłótnia w tornistrze”; „Zimowa przygoda królika” czy ,,Chciwy niedźwiadek”. W swoim dorobku posiada również wiersze dla dorosłych, prozę i sztuki teatralne. Uczestnikami spotkania byli uczniowie oddziału „0” oraz klasy II i III ze Szkoły Podstawowej w Koniecznie.

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie z Elżbietą Bednarczyk w Kurzelowie

logospo0515

logospo0515

W ramach Tygodnia Bibliotek 10.05.2019r. w Filii Biblioteki Publicznej w Kurzelowie odbyło się spotkanie autorskie z Panią Elżbietą Bednarczyk- aktorką, pisarką i tancerką mieszkającą od wielu lat w Australii. Uczestnikami wydarzenia były dzieci z klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Kurzelowie wraz ze swoimi nauczycielkami.

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie z poetą Adamem Ochwanowskim

 

Wcolage_ochwanowski.jpg piątek, 2 grudnia, w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie odbyło się spotkanie autorskie z Adamem Ochwanowskim - pochodzącym ze Złotej Pińczowskiej poetą, działaczem kultury, autorem spektakli. Uczestniczyło w nim ponad 30 uczniów z włoszczowskich szkół ponadgimnazjalnych. Na spotkaniu obecny był również burmistrz gminy Włoszczowa – Grzegorz Dziubek.

Czytaj więcej...

Warsztaty z pisarką Ewą Nowak

    Atrakcyjne zajęcia czekały na włoszczowską młodzież, która w dniu 16 listopada 2016r. przyszła do Biblioteki. Warsztaty pisarskie, bo o nich mowa, zostały poprowadzone przez Ewę Nowak, znaną powieściopisarkę i pedagoga twórczości.

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie z Grażyną Jeromin-Gałuszką

W czwartkowe popołudnie (20 października) w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie odbyło się spotkanie z pisarką Grażyną Jeromin-Gałuszką. Jej debiutancka powieść „Złote nietoperze” otrzymała w 2007 r.  pierwszą nagrodę w konkursie literackim „Kolory życia”.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Gościliśmy delegację bibliotekarzy z Mołdawii
  2. Spotkanie autorskie w Kurzelowie
  3. Spotkanie autorskie z Panią Martą Fox
  4. Kalina Jerzykowska – Kawaler Orderu Uśmiechu

Strona 1 z 3

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk