"Poczuj magię świąt" – zajęcia dla dzieci

logomag1230

W dniach 13 i 20 grudnia 2019 roku odbyły się zajęcia plastyczne dla dzieci zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Koniecznie oraz Filię Domu Kultury w Koniecznie.

Uczestnikami pierwszych zajęć były dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Podczas zajęć wykonywały świąteczne bombki. Z kuli styropianowej, farb, cekinów, pomponów i brokatu powstały piękne ozdoby pełne kolorów i blasku. W drugim spotkaniu uczestniczyły dzieci w wieku przedszkolnym. Maluchy wykonywały bałwanki, które po uformowaniu z waty przyklejały na niebieskie kartki papieru. Dużo radości sprawiło dzieciom ozdabianie swoich bałwanków. Wspólne tworzenie świątecznych prac dostarczyło dzieciom nie tylko mnóstwa niezapomnianych wrażeń ale pozwoliło również przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.