Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zabawa w teatr

7 - 8 maja 2013 roku w Bibliotece Publicznej w Koniecznie odbyły się warsztaty teatralne dla dzieci, które prowadził pan Zbigniew Woldański z Domu Kultury we Włoszczowie.

 

 

 

    W trakcie warsztatów uczestnicy mieli okazję zdobyć ogólną wiedzę o teatrze, wzbogacić swój słownik o pojęcia z dziedziny teatru, dowiedzieć się jak aktor powinien zachowywać się na scenie, jak wyrazić swoje emocje za pomocą mimiki twarzy oraz jak pracować z mikrofonem. W programie warsztatów znalazły się również ćwiczenia ruchowe, oddechowe i dykcyjne.
    Dzieciom bardzo spodobała się nauka elementów tańca dancehall, które prowadziła pani Ania. Swoją inwencję twórczą mogły rozwijać, odgrywając krótkie improwizowane scenki. Zajęcia były przeprowadzone w formie zabaw, dostosowanych do możliwości uczestników. Dzięki tym warsztatom dzieci wzbogaciły swoją wyobraźnię, przełamały wstydliwość oraz nauczyły się kreatywnego myślenia. Spotkania przebiegły w miłej i wesołej atmosferze o czym świadczą zdjęcia....

Wyszukiwarka

Godziny pracy

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 9.00 - 17.00
Środa 9.00 - 17.00
Czwartek
9.00 - 17.00
Piątek 8.00 - 16.00
Sobota       8.00 - 13.00
 (1 i 3 sobota miesiąca)

Katalog On-line

Internetowy Katalog Książek

 

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie

libra logo pion

Biblioteka Publiczna
we Włoszczowie realizuje zadania powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Włoszczowskiego.

RODO5

zalajkuj biblioteke

zal

warszatyzb

logocogito

bip

facebook logo.png

ziemia

herbw

biblioteka narodowa

MKiDN

WMZW

Program realizowany jest we współpracy
z Instytutem Książki

dkk