„Nie siedź w domu, przyjdź do nas razem weselej!” - zakończenie

Dobiegły końca wakacyjne zajęcia dla dzieci, zorganizowane przez Filię Biblioteki Publicznej w Kurzelowie, które odbywały się od  8 do 13 sierpnia 2013 roku. Dzięki zaproponowanemu programowi zajęć pt. „Nie siedź w domu, przyjdź do nas razem weselej!”, dzieci mogły wypełnić swój wolny czas twórczą, a przy tym przyjemną i wesołą zabawą.

Różnorodność rozrywek tj. zabawy integracyjne, gry i zabawy na powietrzu itp. sprawiły, że każdy z uczestników mógł znaleźć coś  dla siebie i zaprezentować swoje umiejętności. Dzieci wykonywały m. in. obrazy przy wykorzystaniu różnorodnych technik ( z włóczki, wydzieranki, bibuły), lepiły z plasteliny ulubione postacie z bajek, projektowały biżuterię z odpadów np. zakrętek.
Na zakończenie spotkań wakacyjnych odbył się piknik „bibliożerców” z kiełbaską z grilla.
    Dziękujemy wszystkim dzieciom, które brały udział w zajęciach wakacyjnych, za wspaniałą zabawę i mamy nadzieję, że spotkamy się już za rok.